УМОВИ ВІДКРИТТЯ ДЕПОЗИТУ
Термін
розміщення
Мінімальний термін розміщення
депозиту 14 днів,
максимальний -18 місяців
Валюта
депозиту
Українська гривня
Долари США
Євро

Без поточного
рахунку
Поточний рахунок не обов'язковий,
повернення депозиту безкошновно
в будь-який банк
Депозит
"Класичний"
Виплата відсотків в кінці
терміну розміщення
Депозит
"Класичний +"
Виплата відсотків щомісяця
Депозит
"Багатій"
З можливостю поповнення та капіталізації відсотків
5 причин обрати Кредитвест Банк
Банк зі 100% іноземним капіталом
Акціонерне товариство "Кредитвест Банк" належить «Алтинбаш Холдинг Анонім Шіркеті» (Altınbaş Holding INC.), Туреччина. Історія холдингу починається з 1954 року. Кінцевим бенеціфіарним власником Банку є сім'я Altınbaş
Професійний банкінг. З 2007 року в Україні
Історія АТ "Кредитвест Банк" починається з 2007 року. Основна діяльність сфокусована на співпрацю з малим, середнім та корпоративним бізнесом.
Високі рейтинги дозволяють формувати резерви
27 грудня 2019 року уповноваженим Національним рейтинговим агентством IBI-Рейтинг було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за Національною рейтинговою шкалою на рівні «uaAA+» із прогнозом «Стабільний» (рейтинг інвестиційного рівня). IBI-Рейтинг також підтвердили Рейтинг надійності банківських вкладів АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» на рівні 5+ «Відмінна надійність».

24 червня 2019 року міжнародне рейтингове агентство JCR Eurasia Rating підтвердило довгостроковий рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» за національною шкалою на рівні «АA (Ukr)», підвищивши прогноз до «Позитивний» з прогноз «Стабільний», що свідчить про дуже високий рівень інвестиційного класу Банку, та підтвердили короткостроковий рейтинг Банку за національною шкалою на рівні «А-1+ (Ukr)»
Банк сумлінно дотримується вимог законодавства України
АТ "Кредитвест Банк" ретельно обирає партнерів - клієнтів для співпраці та успішно проходить планові, непланові перевірки НБУ та інших контролюючих органів
Нам довіряють міжнародні фінансові установи
АТ "Кредитвест Банк" співпрацює з такими поважними фінансовими установами як: European Fund for Southeast Europe, European Investment Bank, German Ukrainian Fund, Black Sea Trade and Development Bank. Співпраця полягає в отриманні фондування для кредитування малого, середьного та корпоративного бізнесу в Україні.
РЕЙТИНГИ
Подати заявку
ТІЛЬКИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ